PROJEKT ,,HISTORIA ŁĄCZY POKOLENIA"

Stowarzyszenie Muzeum 303 im. ppłk pil. Jana Zumbacha w Napoleonie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów na wyjątkowe lekcje historyczne.

Szanowni Państwo,

Muzeum Dywizjonu 303 w Napoleonie kieruje na Państwa ręce propozycje prelekcji historycznej w zakresie podstawy programowej w tym lektury szkolnej A. Fiedlera „Dywizjon 303” poszerzonych o udział polskich żołnierzy w walkach na frontach II Wojny Światowej.

Ciekawe, a zarazem wyjątkowe spotkanie z umundurowanym przedstawicielem naszego Muzeum 303 uzupełnione pamiątkami z tamtego okresu połączone z prezentacją filmu edukacyjnego uzupełnionego komentarzem sprawia, że te lekcje są niezapomnianym spotkaniem z historią.

Projekt HISTORIA ŁĄCZY POKOLENIA – to wyjątkowa, żywa lekcja historii, która zainteresuje dzieci, młodzież oraz pedagogów.

Nasze Muzeum, posiadające największe zbiory pamiątek lotniczych z II wojny światowej w Polsce już dziś zaprasza Waszą szkołę do udziału w tej niecodziennej lekcji. Zachęcamy do przesyłania zapytania, propozycji, wniosków, aby to wielkie wydarzenie zagościło również u Was.

Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące projektu można odnaleźć w zakładce EDUKACJA HISTORYCZNA.

Do zobaczenia w Twojej szkole !

MUZEUM 303.